• bilgi@cixlive.com
  • 0555 174 06 83

GOLD Bilcod Web Reklam Hizmetleri

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
413 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Fuat Gönülkırmaz
  • ADRES: Halitağa Cad. Vahapbey sk. No:12/19 Kadıköy-İst
  • TELEFON: 0 (216) 706 0716
  • FAX: Belirtilmemiş
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: http://www.bilcod.com
  • E-POSTA: bilcodtr@gmail.com
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 19:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
5+9 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Halitağa Cad. Vahapbey sk. No:12/19 Kadıköy-İst

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Web tasarım firmaları – Bilcod Web
Bilcod web 2016 yılında İstanbul Kadıköy’de kurulmuştur. Deneyimli bir yazılımcı kadrosuna sahip kaliteli bir web yazılım firmasıdır. Kurumsal web tasarım firmaları arasında kısa zamanda önemli bir yer edinmiş ve büyümeye devam etmektedir.
İyi bir web tasarım firması nasıl olmalı ?
Evet web tasarım alanında ülkemizde de dünya da olduğu gibi son dönemde pek çok firma kurulmuş ve bu web tasarım firmaları kamuya çok çeşitli hizmetler vermektedirler. Peki bu web tasarım firmaları kendi yeterlilikleri nedir değil mi? Aslında bakarsanız özellikle yurdumuz piyasasında kodlama bilmeyen ama web tasarımı yaptığını iddia eden insanlar var. Bunların çoğu da tabi firma değil veya olsalar bile tabiri caiz ise merdiven altı tabir edilen firma görüntüsündeki yapılar. Yöneticileri ise tam komedi.. Yani işin özü, bizce yazılım firmalarının yöneticileri de yazılımcı olmalıdır. Böylesi yazılım müşterisi için de çok daha avantajlı olacaktır. Zira yazılımı bilen yönetici, müşterisini daha kolay aydınlatacak, daha kolay bilgilendirecektir. Ve Yapılmış olan yazılım da web mecrasında daha başarılı olacaktır. Çünkü doğru yönlendirilen müşteri web sitesi ile ne yapacağını ve nasıl yapacağını web firmasından öğrenecektir.
Kaliteli web tasarım firmaları ne gibi hizmetler verirler ?
Bu tabi herkese göre sanki biraz değişir ama yine de belli başlı verilmesi gereken daha doğrusu artık birbirinden ayrılmayan hizmetler oluştu web dünyasında. Şöyle ki; mesela iyi bir web tasarım firması, yazılım hizmetinin yanı sıra bizce google seo hizmeti yani google ‘da web sitesini yükseltme hizmeti de vermelidir. Bilcod web bu şekilde hareket eden yegane firmalardandır. Vermelidir ki yapmış olduğu yazılım google arama motorunda daha üst sıralarda yer alsın. Sonra web üzerinde güçlü bir reklam ağı olmalı ve müşterisine pek çok sektörde reklam hizmeti verebilmelidir. İyi bir içerik hizmeti verebilmeli, mümkünse marka ve patent hizmeti de vermeli ki, müşterisi markasını tescil edip kaybetmesin ve zor durumda kalmasın. İşte iyi bir web tasarım firması müşterisine bu tip hizmetleri paket olarak sunabilmeli. Sosyal medya hizmeti verebilmeli mesela. Son dönemde çok gözde olan facebook, twitter, instagram gibi sosyal mecralarda müşterisinin ürün veya hizmetlerini tanıtabilmesine yardımcı olmalı.
Evet uzun uzadıya çok yazılabilecek şey var ancak şimdilik bu kadar öz bilgi yeterlidir web tasarım fiyatları ve firmalarının nasıl olması gerektiğiyle ilgili. Şimdilik hoşçakalın bir sonraki yazımızda görüşmek üzere umarız faydalı olmuşuzdur..

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.